2 Haziran 2012 Cumartesi

Gliss Ultimate Repair Çift Fazlı Ekstra Hasar Onarım SpreyiElektriklenmiş, kırılmış saçlardan hepimiz muzdaribiz sanırım. Ya Kezban Paris'te gibi kabarmış, elektriklenmiş, şekilsiz, rengini sevmediğimiz saçlarla dolaşacağız ya da föndü, maşaydı, düzleştiriciydi, boyaydı derken saçlarımızı yıpratıyor hatta pörsütüyoruz. 

Bu nedenle de bir ton ürün deniyoruz. En güzeli beğendiklerimizi paylaşmak. İşte bu çift fazlı onarım spreyini gerçekten sevdim. Bir çok çift fazlı sprey gibi sadece kolay tarama özelliği katmıyor. Üzerinde yazdığı gibi gerçekten onarım yapıyor ve parlaklık veriyor.


Bu ürünü ablamla ikimiz de kullandık ve ikimiz de çok sevdik. Ben kullandığım ürünlerle saçlarımda pek bir değişiklik görmüyorum genelde. Ancak bu sprey saçlarımın elektriğini biraz olsun alıyor ve gözle görünür bir şekilde parlaklık katıyor. Kırıklar için de onarım yaptığını düşünüyorum. Serum bile denilebilir bence. Fiyatı 12 tl. Gliss ürünlerinde bol bol kampanyalar oluyor. Daha ucuza da satın alabilirsiniz.
S.

5 yorum:

 1. Kırılmış, kezban gibi saçlar çok tanıdık geldi :)
  Bu arada blogun hayırlı olsun takibe aldım.
  Çekilişime ve bloguma beklerim .
  http://myshimizu.blogspot.com/2012/05/benim-de-cekilisim-olsun.html

  YanıtlaSil
 2. Evet sanırım ortak sorun =)
  Teşekkür ederim ziyaretin için ben de senin tavşanlarına bayıldım. =)

  YanıtlaSil
 3. Benimde acilen öyle birşeye ihtiyacım var. Gliss ürünlerini severim zaten.durulamak gerekmeyenlerden heralde değil mi?
  Bu arada blogunuz çok güzel, çok bilgilendirici hemen takipçiniz oluyorum :)) Bu da benimki

  http://duyguygun.blogspot.com/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet canım durulamak gerekmiyor. Ben memnunum umarım sen de seversin =)

   Sil
 4. Tmm cnm hemen alcam kullanınca ben de yaparım yorumlarımı :))

  YanıtlaSil