3 Mayıs 2012 Perşembe

Mary - Lou Manizer


Sanırım herkes The Balm'in muhteşem aydınlatıcısı Mary-Lou'dan haberdar. Haberdar olmayanlar da en yakın Gratis indiriminde birer tane edinsinler bence. Üstelik bir kez alıyorsunuz ve çok uzun süre kullanabiliyorsunuz çünkü 8.5g. 


Peki kullanıp bitirebilir misiniz? Evet, çünkü çok güzel bir parlaklık veriyor ve bir anda makyajınızın vazgeçilmezleri arasına giriyor.  


Ben göz pınarlarıma, kaş diplerime, kaşımın üstüne ve gözümün bittiği yere yakın elmacık kemiğimin üstüne sürüyorum. Göz pınarlarıma gözlerimi daha ayrık göstermesi için sürüyorum. Kaşımın üstüne ve altına da kaşımı belirginleştirmek için sürüyorum. Elmacık kemiğime de allığıma hafif bir aydınlık versin ve elmacık kemiklerim büyük görünsün diye sürüyorum.  Çok az bir miktar burun çizgisinin üstüne de sürülebilir burnu belirginleştirmek için ancak ben tercih etmiyorum. 


Son olarak gayet yoğun bir yapısı var. ben yüzük parmağımla azıcık uyguluyorum ama hemen kendisini belli ediyor. Herkese tavsiye ederim. Fiyatı 40tl falandı indirimle 30tl'ye almıştım. Ama %50 indirimle 20tl'ye düşmüştü. İndirimde yakalarsanız mutlaka edinin. The balm ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz.
S.

5 yorum:

 1. Bu şey ne tatlı ya arkadaşımda var çok beğeniyorum. Balm indirime girdiğinde almalıydım :(
  Eminim sende de vardır ama the Balm shelter'ı almıştım indirimden tek kelimeyle mükemmel :)

  http://denizkizishrine.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 2. Evet aynen canım, aldım Balm Shelter'ı yazısı yakında =)

  YanıtlaSil
 3. Ne kadar guzel parlaklik veriyor :) Bunu kesin almaliyim indirimde :))) Gule gule kullan canim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sağol canım :) Evet, eminim çok severek kullanırsın gerçekten çok güzel bir ürün :)

   Sil
 4. Merhaba,

  Bayramınız Kutlu Olsun…

  Bloglar Mahallesi (http://bloglarmahallesi.com/index.html) projemiz kapsamında;

  Bloglar Listesi ve/ya Muhtarlık üyesi olduğunuz için, Bloglar Listesi ve Blog Katolog sayfalarınız hazırlandı.

  Bloglar Listesi Sayfanıza ulaşmak için:
  http://bloglarlistesi.blogspot.com

  Blog Katalog Sayfanızın linki :
  http://kadinvemoda.bloglarmahallesi.com/guzelliknehri.html


  Lütfen bir göz atarak;
  a) değişiklik isteklerinizi
  b) kategorisinde düzeltme gerekliyse
  c) eğer başka ketegorilerde de olması gerekliyse bunların hangileri olduğunu
  d) http://katalog.bloglarmahallesi.com/blogkatalogindex.html sayfamızdaki mevcut kategorilerden/temalardan farklı bir kategoride olduğunuza inanıyorsanız lütfen bu kategori ve/ya tema adını bildirin açalım…

  Sayfa içeriğini, arzu ettiğiniz her zaman güncelleyebilir ve değiştirebilirsiniz.. Bu tarz istekleriniz için muhtar @ bloglarmahallesi.com adresine mail atmanız yeterlidir.

  Bizim Bloglar Mahallesi (BBM) sitesi, dolayısı ile BlogKatalog ve Bloglar Listesi henüz yapılanmasını tamamlamadı, hızla ilerliyor…Önerileriniz, yorumlarınız ile hepimizin daha rahat kullanabileceği ve okuyucunun daha fazla beğeneceği bir hale getirmek isteriz. Desteğinizle daha geniş çevrelere yayılmak isteriz…

  BBM olarak 1Ağustos 2012 tarihinde bir kampanya başlattık. Blogum SESlendi adlı bu kampanyamızın amacı değişik nedenlerden dolayı okuyamayanlar için sesli postlar hazırlamak. Detaylarına ve SESlenen bloglara/postlara Blogum SESlendi Kampanyası
  (http://etkinlikler.bloglarmahallesi.com/bbmkampanyalari.html) sayfamızdan ulaşabilirsiniz..

  Ayrıca:
  Bloglar Listesinde yer alan isimlerin bazıları, Blog Star Seçmelerinde önerilen blogların isimleri olduğundan ve listeye otomatik alındıklarından dolayı veya sehven listeye alınmış olduğundan şu soruyu da sormak gereği duyuyoruz:

  Bloglar Listesinden ve/ya Blog sayfalarından kaldırılma talebiniz var ise lütfen bildiriniz ki sayfa/larınızı kaldıralım, ama bizimle kalırsanız daha mutlu oluruz…

  Sayfa/larınızı olduğu şekliyle onaylıyorsanız, değişiklik istiyorsanız veya sayfa/larınızn tamamen kaldırılmasını istiyorsanız lütfen en kısa sürede muhtar @ bloglarmahallesi.com adresine bildirin.

  İlgi ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

  Bizim Bloglar Mahallesi..

  YanıtlaSil