30 Nisan 2014 Çarşamba

Diğer Sitelerden Daha Ucuza Aynı Ürünleri Satan Site Önerileri

İndirimsiz ürün almadığımı ve tüm piyasayı araştırıp en ucuz ürünü bulmaya çalıştığımı binlerce kez söylemiş olduğumdan sanıyorum (Ne yapalım indirimli ürünler de benim ilgi alanım :)) farklı ürünler için "nerede daha ucuz buluruz?", "hangi tarihlerde indirime giriyor?" gibi mailler alıyorum. Bu nedenle sadece mail yazan kişilere cevap vermek yerine blogdan bu tip site önerilerinde bulunmanın ve hangi tarihlerde nerelerde indirim olduğu ile ilgili yazılar yazmanın daha faydalı olacağına karar verdim.

İlk olarak iki üç gün önce Trendyol'da gördüğüm 79 lira civarında satılan bir topuklu ayakkabının aynısının bir başka sitede (Sitenin adı iştebuayakkabı.com) 59 liraya gördüm bugün. Ayakkabı aşağıdaki resimdeki:


Siteyi biraz karıştırınca da bir çok yerdeki babet ve çantaların da daha ucuza satıldığını gördüm. Sitenin linki için buraya tıklayabilirsiniz. Çantaların bir kısmı:


Bunlar da babetlerin bir kısmı:

 
 
 
 Bu arada açıkça belirtmek isterim ki ne bu siteyle ne de ileride indirimli ürün sattığını görüp blogda yazısını yazdığımız herhangi bir site ile hiçbir gelir alışverişimiz yoktur. Hazır yazı dizisine başlamışken baştan söyleyeyim istedim :)
 
Bu yazı dizisi ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?
 
Sevgiler,
 
B.
 

2 yorum:

  1. Çok iyi bir paylaşım olmuş hemen siteye ışınlanıyorum :D

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ceyda, yazıların devamı gelecek beğenmene çok sevindim :)

      Sil